skoleni_lektorstva

info

Školení lektorstva Feministické školy

Na podzim roku 2022 se uskutečnil první ročník Feministické školy. Kolektiv SdruŽeny úspěšně odpilotoval metodologii založenou na kritické pedagogice a pedagogice utlačovaných, teď přišel čas tyto poznatky sdílet a rozšířit Feministickou školu do dalších měst. Pokud chcete školu uspořádat ve svém městě, přidejte se na víkendový workshop pro budoucí lektorstvo. Získáte užitečné tipy, aby vaše škola proběhla hladce.

Podle dosavadních poznatků je pro úspěšné uspořádání vhodné složit tým o minimálně třech až čtyřech lidech – každou lekci vedou dva lektoři*rky a další jeden či dva lidé se starají o zázemí. Hlaste se tedy prosím ideálně ve skupinkách po třech nebo čtyřech. Pokud ale zatím nemáte kompletní tým, můžete se přihlásit i přesto. 

Školení se uskuteční v době od 23. června (začátek v 17:00) do 25. června (konec v 13:00). Účast je zdarma, je však nutné se přihlásit skrz formulář.

Více informací a kompletní harmonogram na ▶️ fb.me/e/14p7qn4bR

Těšíme se na vás!

—–

STÁLE MÁME VOLNÁ MÍSTA! Deadline pro přihlašování: neděle 4. června 23:59. Vyplňte prosím tento formulář: https://forms.gle/rkA5vNbwftCiEgaK7